Start Polecane Plany nowych ograniczeń ruchu na drogach Hampshire

Plany nowych ograniczeń ruchu na drogach Hampshire

768
0

Kierowcy w Hampshire zostali ostrzeżeni o planach ograniczeń ruchu w całym hrabstwie.

Nowe ograniczenia ruchu wpłyną na drogi w Bishopstoke, Forda Chandlera, Fair Oak, Hiltingbury i Horton Heath. Pomysłodawcy projektu mają nadzieję, że prace zmniejszą zagrożenie dla kierowców i pieszych i poprawią przepływ ruchu.

W Bishopstoke Rada Gminy Eastleigh proponuje wprowadzenie ograniczeń „no waiting at any time” na: Asford Grove, Spring Lane, Church Close, Church Road, Hardings Lane, Lynx Close, St Austell Close, Stag Close i Truro Rise.

Rada proponuje ograniczenie „no waiting at any time” od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 rano do 12 w południe w Riverside, a także „parkowanie przez dwie godziny, bez powrotu w ciągu dwóch godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 18:00” w Fair Oak Road przed sklepem „Welcomestore”.

Rada Miasta Southampton rozpocznie w tym miesiącu „niezbędną konserwację” na rondzie Chilworth. W międzyczasie prace nad zapewnieniem nowych obiektów rowerowych na Avenue pomiędzy Lodge Road i Banister Road zostaną wznowione po przerwie świątecznej.

Program Chilworth o wartości 800 000 funtów obejmuje wymianę nawierzchni, krawężników i aktualizacje odwodnienia ronda. Przewiduje się, że prace zostaną ukończone do marca. Nowa baza dla autobusów i lepsze wyrównanie krawężnika pozwoli autobusom zbliżyć się do przystanku na rondzie.

Trasa rowerowa między północnym końcem Bassett Avenue i Chilworth Road zostanie odnowiona, łącząc Północny korytarz rowerowy i nową drogę rowerową do Bournemouth Road.

PoprzedniPrawie 40 kierowców przyłapanych na nierozważnym prowadzeniu samochodu
NastępnyOlbrzymi labirynt wykonany z zestawu do kawy w katedrze w Winchester