Start Polecane Plany budowy nowego placu zabaw w popularnym parku miejskim

Plany budowy nowego placu zabaw w popularnym parku miejskim

712
0

Ujawniono plany budowy nowej atrakcji dla dzieci w popularnym parku miejskim. Nowy plac zabaw ma kosztować 500 tys. funtów.

Manor Farm Country Park ma rozszerzyć swoje atrakcje w 2020 roku, wraz ze stodołą do zabawy, która zostanie zbudowana na terenie gospodarstwa, pełna zabawnego sprzętu do zabawy dla dzieci.

Jeśli plany zostaną zaakceptowane, stodoła będzie obejmować sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku ośmiu lat lub młodszych, miejsce na posiłki, miejsca do siedzenia i toalety. W ten sposób pomysłodawcy projektu chcą zachęcić rodziny do pozostania w gospodarstwie na dłużej.

Członek rady hrabstwa Hampshire ds. rekreacji i dziedzictwa powiedział: „Nasza aplikacja planująca wprowadzenie stodoły zabaw w Manor Farm Country Park stanowi część programu ciągłej transformacji rady hrabstwa w celu modernizacji naszych parków i rozszerzenia ich oferty.

Zakładając, że plany zostaną zatwierdzone przez radę gminy Eastleigh, prace rozpoczną się wczesną wiosną 2020 r. i zostaną zakończone latem 2020 r.

PoprzedniMet Office zapowiada trzy dni ulewnego deszczu dla Hampshire
NastępnyPonad 20 000 nowych miejsc pracy w związku z odsłonięciem planów transportowych