Start Polecane Plany budowy nowego masztu 5G przy jednej z ulic Southampton

Plany budowy nowego masztu 5G przy jednej z ulic Southampton

730
0

Mieszkańcy Southampton są „gotowi do walki” w obliczu planów budowy nowego masztu sieciowego 5G na jednej z ulic miasta.

Mieszkańcy Bitterne wyrazili zaniepokojenie planami budowy masztu telefonicznego o wysokości 20 metrów dla przyszłej sieci 5G w okolicy stacji benzynowej ESSO Tesco na West End Road.

Wniosek został złożony do Rady Miasta Southampton, a mieszkańcy są oburzeni „brakiem konsultacji”. Na latarniach i masztach pozostawiono zawiadomienia ze szczegółami proponowanych planów, a poseł z Southampton Itchen Royston Smith wysłał do mieszkańców listy z planami dotyczącymi masztu 5G.

Jeden z lokalnych mieszkańców zaniepokojony planami, powiedział: „Miejscowi mieszkańcy są gotowi do walki z radą miasta w związku z brakiem konsultacji w sprawie proponowanego wzniesienia masztu. Dział planowania rozwoju rady miasta najwyraźniej uważał, że o tym wydarzeniu nie warto było nikogo powiadamiać, dlatego postanowił jedynie poinformować lokalnych mieszkańców za pomocą trzech ogłoszeń umieszczonych na pobliskich lampach ulicznych, zamiast wysyłać jakiekolwiek powiadomienia do mieszkańców.”

5G podąża za poprzednimi generacjami technologii mobilnych, takich jak 3G i 4G. 5G jest szybszy i oferuje większą pojemność, umożliwiając jednoczesne podłączenie tysięcy urządzeń na niewielkim obszarze.

PoprzedniPlany strefy wolnej od ruchu w centrum Southampton zatwierdzone
NastępnyMiliony latających mrówek w Hampshire