Start Polecane Pierwsze nowoczesne budki telefoniczne zostaną zainstalowane w Southampton

Pierwsze nowoczesne budki telefoniczne zostaną zainstalowane w Southampton

1095
0

Pierwsze z nowej generacji hi-tech budek telefonicznych, które oferują bezpłatne ładowanie telefonu i ultraszybkie WiFi, zostaną zainstalowane na ulicach Southampton.

Firma BT stworzyła pierwszy z 14 nowych systemów InLink w Southampton, pierwszym mieście na południowym wybrzeżu, które skorzysta z futurystycznych punktów telefonicznych.

Jeden z radnych miasta powiedział: “Jako innowacyjne miasto, Southampton jest dumne z tego, że jest pierwszym miastem na południowym wybrzeżu, które przyjęło najnowocześniejsze produkty InLinks. W całym kraju zainstalowano 160 urządzeń InLinks w ośmiu londyńskich dzielnicach, centrum Leeds i ostatnio w Glasgow. Funkcje urządzeń obejmują bezpłatne połączenia telefoniczne, porty do ładowania telefonu i ultraszybkie WiFi – z prędkością do jednego gigabita na sekundę.System InLink będzie posiadał także wyświetlacze, dostarczające takie informacje jak prognoza pogody i inne informacje lokalne. Dostępne będą także bezpłatne linie pomocy jednorazowej dla czterech organizacji charytatywnych: Childline, End Youth Homelessness, Runaway Helpline i Samaritans.