Start Wiadomości Pielęgniarka i lekarz wzięli ślub w szpitalu, w którym pracują

Pielęgniarka i lekarz wzięli ślub w szpitalu, w którym pracują

542
0

Jann Tipping i Annalan Navaratnam otrzymali specjalne pozwolenie na ceremonię w Londynie.

Pielęgniarka i lekarz, którzy musieli odwołać ślub z powodu wybuchu koronawirusa, pobrali się w szpitalu, w którym pracują. Jann Tipping (34 lata) i Annalan Navaratnam (30 lat) powiedzieli sobie „tak” w kaplicy w londyńskim szpitalu St Thomas.

Goście mogli zdalnie cieszyć się tym wyjątkowym dniem, gdyż jeden ze świadków transmitował transmisję na żywo.

Tipping i Navaratnam odwołali swoje pierwotne plany ślubu w sierpniu, ponieważ obawiali się, że ich rodziny nie będą w stanie bezpiecznie podróżować z Irlandii Północnej i Sri Lanki na ten dzień. Zamiast tego para z Tulse Hill w południowym Londynie postanowiła przyspieszyć ślub i uzyskać specjalne zezwolenie na prywatną ceremonię ślubną.

Pani Tipping, pielęgniarka pogotowia, powiedziała, że ​​chcieli się upewnić, że będą mogli świętować, nawet jeśli oznaczałoby to, że ich bliscy muszą oglądać ich na ekranie. Opisała ślub jako intymny i cudowny.

Przez nowożeńców zostało zorganizowanie również wirtualne przyjęcie – w tym pierwszy taniec i przemówienia. Wielebna Mia Hilborn, która pełniła tę posługę, powiedziała, że ​​była podekscytowana udziałem w wydarzeniu.

Po usłyszeniu o ślubie sekretarz zdrowia Matt Hancock napisał na Twitterze: To cudowne.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniBadania leku, który może złagodzić objawy koronawirusa będą prowadzone w domu pacjenta
NastępnyJohn Lewis przygotowuje się do otwarcia sklepów