Start Polecane Pedofil z Birmingham skazany. Usłyszał 137 zarzutów

Pedofil z Birmingham skazany. Usłyszał 137 zarzutów

971
0

Sadystyczny pedofil, który szantażował swoje ofiary i zmuszał do brutalnych gwałtów usłyszał wyrok 32 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przez cztery lata był poszukiwany przez National Crime Agency.

29-letni Matthew Falder, który pracował jako doktorant na Uniwersytecie w Birmingham, przyznał się do 137 zarzutów popełnionych wobec 46 osób. Mężczyzna wyszukiwał swoje ofiary w Internecie. Przez osiem lat swojej okrutnej działalności z żadną z nich nigdy nie spotkał się twarzą w twarz.

Młody wykładowca zmuszał zmanipulowane kobiety i mężczyzn do przesyłania swoich kompromitujących zdjęć, lizania sedesów i zużytych tamponów, jedzenia karmy dla psów, a także do montowania ukrytych kamer w damskich toaletach. Falder zachęcał też do molestowania i gwałcenia dzieci, a wszystkie zdobyte zdjęcia i nagrania umieszczał w tzw. darknecie i udostępniał pedofilom.

Część ofiar Brytyjczyka doznała tak wielkiej traumy, żeby podejmowała próby samookaleczenia, a co najmniej trzy osoby targnęły się na swoje życie.

Przez osiem lat działalności, którą sąd określił jako wyjątkowo przebiegłą, wytrwałą, manipulującą i okrutną, nikt nie domyślił się, że Matthew Falder prowadzi podwójne życie. Wykładowcy określali go, jako „jednego z najzdolniejszych uczniów”, a znajomi wspominają go jako osobę bardzo towarzyską i rozrywkową.