Start Imprezy Paulton’s Park zostanie ponownie otwarty w lipcu. Bilety już w sprzedaży

Paulton’s Park zostanie ponownie otwarty w lipcu. Bilety już w sprzedaży

731
0

Popularny park rozrywki w Hampshire zostanie ponownie otwarty już w przyszłym miesiącu. Bilety wstępu są już dostępne online.

Park Paulton z siedzibą w Romsey ogłosił, że zostanie otwarty 4 lipca po miesiącach zamknięcia z powodu pandemii koronawirusa. Szefowie parku poinformowali klientów, że działają zgodnie z wytycznymi rządowymi, a ograniczona liczba biletów jest teraz dostępna online.

Wszystkie wizyty w parku, który jest również domem Peppa Pig World, należy wcześniej zarezerwować. Rzecznik Paulton’s Park powiedział: „Paultons Park planuje otwarcie 4 lipca zgodnie z aktualnymi wytycznymi rządu. Z przyjemnością potwierdzamy, że nasze bilety będą w sprzedaży od 16 czerwca. Wszystkie wizyty w parku będą musiały zostać wcześniej zarezerwowane, a każdego dnia będzie dostępna ograniczona liczba biletów”.

„Podejmujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby chronić naszych pracowników i gości. Dalsze informacje dotyczące podjętych środków można znaleźć na stronie paultonspark.co.uk/covid-info. Posiadacze biletów sezonowych będą mogli rezerwować daty za pośrednictwem strony internetowej, więcej szczegółów wkrótce.”

PoprzedniRekordowa liczba 130,5 tys. Polaków zarejestrowała się do udziału w wyborach
NastępnyNowy lek w walce z Covid-19