Start Polecane Paultons Park najlepszym parkiem rozrywki po raz trzeci z rzędu

Paultons Park najlepszym parkiem rozrywki po raz trzeci z rzędu

846
0

Paultons Park z siedzibą w Hampshire otrzymał tytuł najlepiej ocenianego parku rozrywki w Wielkiej Brytanii w konkursie Travelers Choice Awards TripAdvisor. Popularny dom świnki Peppy stał się tym samym pierwszym brytyjskim parkiem rozrywki, który otrzymał ten tytuł po raz trzeci z rzędu.

Paultons Park zajął także dziewiąte miejsce jako najlepiej oceniany park rozrywki w Europie i 24 na świecie. Zwycięzcy konkursu TripAdvisor zostali wybrani na podstawie recenzji odwiedzających. Na stronie TripAdvisor przeczytamy, że 93 proc. gości, którzy odwiedzili Paultons Park, ocenili swoją podróż jako „doskonałą” lub „bardzo dobrą”.

Na początku tego roku Paultons Park uruchomił nową atrakcję o nazwie Mała Afryka, którą zamieszkuje wiele interesujących zwierząt pochodzących z kontynentu, w tym lisy szparagowate, afrykańskie jeżozwierze, surykatki i wiele innych.

Paultons Park jest także domem dla przyciągającej uwagę jurajskiej atrakcji Lost Kingdom, która składa się z dwóch światowej klasy rollercoasterów: Flight of the Pterosaur i Velociraptor.