Start Polecane Patryk Vega na VOD w UK

Patryk Vega na VOD w UK

594
0

Botoxx, Kobiety Mafii i Kobiety Mafii 2 Patryka Vegi po raz pierwszy na VOD w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA i Kanadzie.

Filmy Patryka Vegi okazały się głównymi hitami kinowymi zarówno w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii. W Wielkiej Brytanii premiera kinowa jego brutalnej sagi mafijnej „Kobiety mafii” przyniosła prawie 900 000 funtów, a dramat „Botoxx” zgromadził ponad 1 milion funtów, co czyni go trzecim co do wielkości filmem obcojęzycznym w tym roku. W Polsce „Kobiety mafii” były drugim najlepiej zarabiającym filmem w 2018 roku.

Jego najnowszy film „Polityka” został właśnie wydany dla odbiorców kinowych w Wielkiej Brytanii i Polsce.

Vega pracuje z najlepszymi aktorami w kraju i nie boi się pokazać mrocznej strony nowoczesnej Polski. Polski Klub Filmowy z dumą wypuścił trzy z najbardziej krwawych hitów reżysera po raz pierwszy w VOD w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA i Kanadzie. 

BOTOXX (2017) – 21 PAŹDZIERNIKA 2019

Kontrowersyjny „Botoxx” śledzi losy czterech kobiet pracujących w medycynie, których ścieżki przecinają się w szpitalu, pełne niezgodnych z prawem i śmiertelnych praktyk. Botoxx daje przerażające spojrzenie na ciemną stronę polskiego przemysłu medycznego i jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Zwiastun.

WOMEN OF MAFIA (2018) – JESIEŃ 2019

Przebojowy hit Patryka Vegi „Kobiety mafii” opowiada historię Beli (Olgi Boladz), byłej oficer policji, którego zadaniem jest infiltracja znanego kryminalnego pierścienia narkotykowego przez ABW. Aby jej misja się powiodła, musi przeniknąć do tego zdeprawowanego i niebezpiecznego świata podziemia, ryzykując tym samym własne życie. Zwiastun.

WOMEN OF MAFIA 2 (2019) – JESIEŃ 2019

Kobiety mafii powracają w ultra-brutalnej kontynuacji. Po przejęciu kontroli nad imperium, gang Darii (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największego przemytu w historii Polski: import tony kokainy z Kolumbii. Ale kiedy przesyłka w tajemniczy sposób znika, kartel gwałtownie rusza.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPożarna Oxford Street w Southampton
NastępnyBoris Johnson skonfrontowany ze wściekłym tatą chorej dziewczyny podczas wizyty w szpitalu