Start Polecane Parkometry w Fareham naliczające £1 za 20-minutowy postój

Parkometry w Fareham naliczające £1 za 20-minutowy postój

217
0

Niedorzeczne parkomaty na głównej ulicy Fareham sprawiają, że mieszkańcy dwa razy zastanawiają się, gdzie robią zakupy, powiedział przewodniczący rady.

Na początku tego roku Rada Hrabstwa Hampshire zainstalowała parkometry na głównej ulicy w Fareham, gdzie kierowcy musieli zapłacić 1 funta za parkowanie na więcej niż 20 minut, z maksymalnym postojem jednej godziny.

Decyzja zapadła po tym, jak rada hrabstwa przejęła kontrolę nad wszystkimi parkingami na ulicach w hrabstwie.

Wcześniej Rada Okręgu Fareham zezwalała na 40 minut bezpłatnego parkowania.

Lider Rady Okręgu Fareham, Sean Woodward, powiedział: „Wiele osób zwróciło się do mnie ze swoimi obawami – sprzeciwiałem się rozmieszczeniu parkometrów na głównej ulicy, ale rada hrabstwa i tak to zrobiła.

„To śmieszne, że ludzie nie mogą płacić gotówką, ale taką decyzję podjęła rada hrabstwa w całej swojej nieskończonej mądrości.”

„To mały odcinek drogi, więc wątpię, czy i tak zarabiają na tym tyle pieniędzy. Wszystko, co możemy zrobić, to wywierać presję na radę hrabstwa, aby wprowadziła zmiany”.

Parkometry zostały również zainstalowane w Lee-on-the-Solent i Lymington, pomimo obaw zgłaszanych w przeszłości zarówno przez radnych, jak i mieszkańców.

PoprzedniBoris Johnson ustępuje ze stanowiska premiera. Oto co powiedział w swoim oświadczeniu
NastępnyDzień Latających Mrówek 2022 w Wielkiej Brytanii? Co to jest i kiedy wypada?