Start Coronavirus Parking w Southampton zamienił się w centrum testowe Covid-19

Parking w Southampton zamienił się w centrum testowe Covid-19

1111
0

Parking w Southampton został przekształcony w centrum testowe Covid-19.

Rada miasta zamknęła parking Marlborough Road Car na Shirley, aby przekształcić ten obszar w nowe stanowisko testowe Covid-19. W międzyczasie pobliski parking Marlborough Road North pozostanie otwarty. Jak twierdzi Rada Miasta Southampton opłata za parkowanie na tym obszarze zostanie tymczasowo zawieszona.

W oświadczeniu rady miasta czytamy: „Będziemy monitorować, jak to działa i poddawać przeglądowi zarządzanie parkingiem. Parking pozostanie zamknięty do czasu zakończenia przeprowadzenia testów. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować”.

Osoby z objawami koronawirusa będą mogły umówić się na wizytę w lokalnym centrum testowym przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00.

Rada miejska ogłosiła również, że prowadzi „aktywne dyskusje” w celu zapewnienia dalszych testowych miejsc w lokalizacjach obsługujących wschód i centrum Southampton.

Według rady miasta testy należy zarezerwować lub zamówić na stronie nhs.uk/coronavirus lub dzwoniąc pod numer 119, gdy tylko pojawią się objawy. Rezultatów należy się spodziewać następnego dnia.

PoprzedniNowa aplikacja do śledzenia kontaktów zakażonych koronawirusem
NastępnyPięciogwiazdkowy, luksusowy hotel dla kotów w pobliżu Romsey