Start Polecane Parking Marlands w Southampton zostanie zamknięty w nocy z powodu śpiących tam...

Parking Marlands w Southampton zostanie zamknięty w nocy z powodu śpiących tam bezdomnych

996
0

Rada Miasta ogłosiła plany zamknięcia parkingu w godzinach nocnych z powodu bezdomnych, którzy używają terenu do spania.

Parking wielopoziomowy Marlands będzie zamknięty od północy do 5:30 rano każdego dnia po tym, jak Rada Miasta Southampton otrzymała informacje od użytkowników parkingu, którzy powiedzieli im, że bezdomni mężczyźni i kobiety używali go do spania przez całą noc.

Radni mówią również, że wkrótce zostaną zainstalowane nowe oznakowania, które będą informować użytkowników i lokalne firmy o zmianach. Metalowe okiennice będą używane do zamykania parkingu, a zespół obsługi parkingowej będzie “ściśle współpracować” z firmą ochroniarską i policją Hampshire.

Proces rozpocznie się w połowie sierpnia i potrwa sześć miesięcy, po czym rada rozpatrzy wyniki. Parking ma pojemność 810 miejsc i znajduje się naprzeciwko ASDA i centrum handlowego Marlands.

Użytkownicy będą mogli zostawić swoje pojazdy na parkingu na noc, ale nie będą mieli dostępu do nich do godziny 5.30. W przypadku samochodów przypadkowo zamkniętych, dostępny będzie numer awaryjny poza godzinami pracy, ale trzeba będzie uiścić dodatkową opłatę za wydanie samochodu.