Start Polecane Park wodny w Gosport traci „2000 litrów wody dziennie”

Park wodny w Gosport traci „2000 litrów wody dziennie”

378
0

Przeciek w parku wodnym jest badany po tym, jak stwierdzono, że każdego dnia marnuje się tam tysiące litrów wody.

Obiekt w Alverstoke w Gosport podobno traci do 2000 litrów wody dziennie. Rada Gminy Gosport, która jest właścicielem parku, powiedziała, że ​​ilość utraconej wody jest nieuzasadniona.

Portsmouth Water został poinformowany o przeciekach we wtorek i również prowadzi dochodzenie w celu potwierdzenia doniesień.

Jeden z mieszkańców miasta twierdzi, że pod koniec lipca pracownik rady zgłosił, że park rozrywki traci „2000 litrów dziennie”, donosi Local Democracy Reporting Service.

Lider Rady, Peter Chegwyn, powiedział: „Jesteśmy świadomi, że obecnie w badanym parku wodnym występuje pewna utrata wody w systemie”. Dodał, że rada oczekuje raportu i że basen jest otwarty codziennie od 10.00 do 19.00.

Wiadomość o wycieku pojawia się, gdy firmy wodociągowe w południowej Anglii wprowadzają zakazy używania węży ogrodowych w związku z falą upałów – chociaż Portsmouth Water nie nałożyło żadnych ograniczeń.

Biuro Met wydało również czterodniowe ostrzeżenie o upale dla południowej i środkowej Anglii, a także części Walii od północy w czwartek do niedzieli.

PoprzedniNajwiększy brytyjski festiwal żeglarstwa powraca z mnóstwem nowych atrakcji
NastępnySamochód stanął w płomieniach na parkingu jednego z supermarketów