Start Polecane Otwarto połączenie na trasie Warszawa-London City

Otwarto połączenie na trasie Warszawa-London City

907
0

Dzisiaj zainaugurowano połączenie na trasie Warszawa-Londyn City. Przewoźnikiem jest PLL Lot, który uzyskał nowe samoloty typu Embraear 190, który jest dostosowany do krótkiego i stromego pasa startowego London City.

Nowa, specjalnie certyfikowana do lądowania maszyna może pomieścić 106 pasażerów i będzie kursować na trasie Warszawa-Londyn City. Lotnisko w Londynie ma bardzo dobrą lokalizację, która będzie dogodna dla wielu pasażerów. Znajduje się blisko biznesowej części miasta.

London City to najwygodniejsze lotnisko dla pasażerów, którzy chcą dostać się w najkrótszy i najwygodniejszy sposób do biznesowej części miasta. Jestem przekonany, że zostanie ono docenione przez naszych pasażerów, szczególnie z regionu Europy Środkowo-Wschodniej – podkreślił Adrian Kubicki, dyrektor komunikacji korporacyjnej w LOT.

Samoloty będą kursować 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Z lotniska w Warszawie wystartują o godz. 7:15 oraz o 16:05 w dni robocze. Zaś z Londynu wystartują o godz. 9:30 oraz 18:20 lokalnego czasu.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniUwaga kierowcy! Dziś rozpoczynają się dwa duże projekty drogowe
NastępnySieć restauracji Carluccio’s zapłaci za „settled status” swoich pracowników