Start Polecane Otwarcie nowego taniego sklepu spożywczego w Southampton

Otwarcie nowego taniego sklepu spożywczego w Southampton

1350
0

W Southampton otwarto nowy sklep spożywczy, tworząc dziesiątki nowych miejsc pracy.

Company Shop Southampton twierdzi, że będzie dostarczać wysokiej jakości, niedrogie produkty spożywcze i artykuły gospodarstwa domowego. W otwarciu uczestniczył burmistrz Southampton, Alex Houghton, który przeciął wstęgę, aby ogłosić oficjalne otwarcie sklepu.

Company Shop Southampton znajduje się w Campana House, Hawkeswood Road, a na półkach znajdują się produkty znanych marek, takich jak Marks and Spencer, Nestlé i Tesco, których cena jest zazwyczaj o około 50 procent niższa od normalnej ceny detalicznej.

Ponieważ członkostwo jest bezpłatne i trwa całe życie po zatwierdzeniu, sklep zachęca jak najwięcej uprawnionych osób do rejestracji tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać dostęp do oferowanych korzyści.

Członkostwo jest otwarte dla wielu kluczowych kategorii pracowników, w tym pracowników służby zdrowia, służb opiekuńczych, służb ratowniczych, łańcucha dostaw FMCG, brytyjskich sił zbrojnych, służb więziennych oraz osób otrzymujących świadczenia uzależnione od dochodów, a także osób zatrudnionych przez organizacje charytatywne.

PoprzedniCoraz więcej par w Southampton decyduje się na ślub
NastępnyOdsłonięcie memoriału Covid-19 w krematorium na West Endzie