Start Polecane Otwarcie nowego Jobcentre w Southampton

Otwarcie nowego Jobcentre w Southampton

1072
0

Nowe Jobcentre zostało otwarte w Southampton w ramach dążeń do zmniejszenia bezrobocia w następstwie pandemii.

Tymczasowy obiekt w Frobisher House w Nelson Gate ma na celu zapewnienie osobom poszukującym pracy większego wsparcia i nowych możliwości w znalezieniu pracy.

Jobcentre znajduje się naprzeciwko głównego dworca kolejowego w Southampton. Już teraz może pochwalić się zespołem 54 trenerów pracy, a niektórzy z nich niedawno dołączyli do Departamentu Pracy i Emerytur (DWP) w ramach dążenia do rekrutacji 13 500 nowych trenerów pracy w całym kraju.

Każdy nowy trener poprzez indywidualne wsparcie udzieli pomocy osobom poszukującym pracy w Southampton.

Minister zatrudnienia i były poseł Eastleigh, Mims Davies, powiedział: „Wiemy, że był to trudny czas dla wielu ludzi i dlatego zwiększamy wsparcie dla DWP Jobcentre w każdym zakątku Wielkiej Brytanii.”

Frobisher House Jobcentre Plus to jedna z nowych tymczasowych lokalizacji ogłoszonych przez DWP na początku tego roku, bazująca na istniejących 639 centrach pracy w całej Wielkiej Brytanii.

Dodatkowa przestrzeń pomieści nowych trenerów pracy rekrutowanych w Southampton, którzy pomogą większej liczbie osób zmienić swoje życie poprzez dostosowane do potrzeb wsparcie w zakresie zatrudnienia.

PoprzedniSpołeczność Southampton zdegustowana po podpaleniu placu zabaw w mieście
NastępnyNowy plan rządu: siedem pojemników na śmieci przed domem