Start Polecane Otwarcie międzynarodowego sklepu spożywczego w byłym supermarkecie Morrisons

Otwarcie międzynarodowego sklepu spożywczego w byłym supermarkecie Morrisons

783
0

Nowy międzynarodowy supermarket został oficjalnie otwarty w Southampton, zapewniając 25 miejsc pracy w okolicy.

Sklep Winmar Food, obecnie mieszczący się w dawnym sklepie Morrisons przy głównej ulicy na Shirley, stał się jednym z największych międzynarodowych sklepów spożywczych w mieście i jest prowadzony przez właściciela tureckiej restauracji Ottoman Kitchen przy głównej ulicy w Southampton.

Sklep oferuje ponad 15 000 artykułów spożywczych z Bułgarii, Rumunii, Polski, Turcji i Albanii. Uroczystość otwarcia odbyła się w sobotę (5 września) i obejmowała darmowy grill uliczny prezentujący mięsa tureckiego rzeźnika, artystę balonów dla dzieci oraz loterię charytatywną na rzecz organizacji Wessex Cancer Trust.

Właściciel Niyazi Kaya powiedział, że firma sprzedaje świeże owoce i warzywa, trudno dostępne międzynarodowe produkty spożywcze oraz mrożonki. Mówi się również o uruchomieniu usługi dostawy do domu, gdy sklep opracuje witrynę umożliwiającą zamawianie online. Zapytany o konkurencję w okolicy, w pobliżu supermarketów Lidl i Sainsburys, właściciel powiedział, że wyjątkowym punktem sprzedaży sklepu jest turecki rzeźnik i międzynarodowa żywność.

„Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ jesteśmy jednym z nielicznych międzynarodowych sklepów spożywczych w Southampton oferujących trudne do znalezienia produkty tureckie, rumuńskie, bułgarskie i polskie.”

PoprzedniProtest taksówkarzy w Southampton
NastępnyRejestrowanie CCTV w celu zwalczania przestępczości