Start Southampton Otwarcie kawiarni Cockapoo w Southampton

Otwarcie kawiarni Cockapoo w Southampton

828
0

W ten weekend w Southampton zostanie otwarta pierwsza kawiarnia dla psów rasy cockapoo.

W niedzielę 7 listopada masz szansę zabrać swojego Cockapoodo Revolution De Cuba. Psy tej rasy zyskały na popularności w Wielkiej Brytanii ze względu na hipoalergiczną sierść, zdrowie i przyjazny charakter – są idealnymi psami rodzinnymi.

Organizatorka Anushka Fernando powiedziała: „Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem naszego najnowszego wydarzenia Cockapoo Café do Southampton.” „Nasze imprezy są tak radosne – cockapoos i ich właściciele to szczęśliwa grupa, która jest super przyjacielska.

„Wiele z tych nowszych psów, które widzieliśmy na imprezach, to psy „zamknięte”, więc wspaniale jest móc je socjalizować w bezpiecznej przestrzeni, w której mogą rosnąć pewnie, bez smyczy i zrelaksowane.”

Revolution de Cuba to duże miejsce z wystarczającą ilością przestrzeni. Wytrzymałe bramki dla psów będą na miejscu, aby zapewnić komfort, że psy są bezpieczne bez smyczy.

Sesje odbędą się o godz. 10.00, 12.40 i 15.20. Bilety obejmują tylko wstęp na to wydarzenie, ale pies otrzyma bezpłatne nowe i ulepszone Pupuccino o wartości 3,50 GBP i może zrobić test wąchania i wybrać spośród wielu smacznych dodatków, w tym różowe posypki z pupcornu, psie jagody i nie tylko. Aby zarezerwować sesję, odwiedź www.pugcafe.com.

PoprzedniPrawie 50 kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości na drodze w New Forest
NastępnyPróbny program dla e-skuterów został przedłużony do 2022 roku