Start Polecane Oto najtańsza nieruchomość na sprzedaż w Hampshire na Rightmove

Oto najtańsza nieruchomość na sprzedaż w Hampshire na Rightmove

1054
0

Zawsze od czasu do czasu pojawia się nieruchomość, która jest absolutną okazją, co  przy średnim wzroście cen domów w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatniego roku o 6000 funtów, czyni tą nieruchomość jedną z bardziej opłacalnych okazji do zakupu w Hampshire.

Dom wraz z tarasem z trzema sypialniami jest wystawiony na aukcji, a jego cena orientacyjna wynosi zaledwie 80 000 GBP, znacznie poniżej średniej ceny domu w Wielkiej Brytanii wynoszącej 256 000 GBP.

Z wyłączeniem umów o współwłasność, ta nieruchomość przy Costwold Road w Southampton jest najtańszym domem na rynku w Hampshire.

Chociaż dom szeregowy wymaga modernizacji, może być idealną nieruchomością do remontu dla kupujących po raz pierwszy.

Jest on położony przy Cumbrian Way, w pobliżu lokalnych sklepów i centrum Southampton City Centre, w tym stacji kolejowych Millbrook i Southampton Central.

Jeśli szukasz nieruchomości, którą będziesz chciał urządzić według własnego stylu, może to być idealna propozycja dla Ciebie.

Lokum wymagające modernizacji rozciąga się na dwóch kondygnacjach składających się z kuchni, recepcji, jadalni oraz holu wejściowego na parterze.

Na drugim piętrze, znajdziesz trzy sypialnie, rodzinną łazienkę oraz oddzielną toaletę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości lub umówić się na oględziny, zadzwoń pod numer 020 8012 8911 lub obejrzyj dom klikając link.

PoprzedniBrytyjska policja szukała marihuany znalazła kopalnie bitcoinów
NastępnyPo raz pierwszy British Airways poleciał z Southampton