Start Polecane Ostrzeżenie przed handlarzami narkotyków, którzy wykorzystują dzieci w Eastleigh

Ostrzeżenie przed handlarzami narkotyków, którzy wykorzystują dzieci w Eastleigh

1222
0

Policja ostrzega mieszkańców Eastleigh przed handlarzami narkotyków, którzy wykorzystują dzieci i młodzież.

Policja ma nadzieję, że poradzi sobie z działalnością przestępczą, która naraża młodzież i społeczność Eastleigh na ryzyko. Dzieci i młodzi ludzie są zmuszani do zostawania kurierami, którzy transportują narkotyki z Londynu do miast i miasteczek, z zamówieniami przyjmowanymi przez telefon.

W październiku 52 osoby zostały aresztowane w ciągu zaledwie tygodnia w ramach walki z siecią handlową.Broń, narkotyki, telefony komórkowe i gotówka zostały skonfiskowane przez policję w Hampshire między 7 a 11 października.

W ramach operacji zatrzymano w sumie 6 854 £ w gotówce, 46 telefonów komórkowych i 14 sztuk broni – w tym maczetę i dwa miecze samurajskie.

Policja w Eastleigh organizuje spotkania, których tematem jest zagrożenie i wykorzystywanie młodzieży. Sesje podkreślają znaczenie wymiany informacji z policją, aby zatrzymać działających przestępców. Bezpłatne warsztaty odbędą się w klubie piłkarskim Eastleigh Rugby w poniedziałek, 10 lutego.

Aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować miejsce, należy wysłać e-mail na adres schoolyouthengagement@hampshire.pnn.police.uk.

Poprzedni10 milionów funtów na pracowników socjalnych z agencji
NastępnyMet Office wydało ostrzeżenie o silnych wiatrach dla Hampshire