Start Southampton Ostrzeżenie dotyczące upałów wydane dla Hampshire

Ostrzeżenie dotyczące upałów wydane dla Hampshire

674
0

Wydano ostrzeżenie dla mieszkańców Hampshire, ponieważ temperatury w hrabstwie mają wzrosnąć.

W ten weekend w Hampshire mogą wystąpić temperatury do 28 stopni, jak przewidywał Met Office. Public Health England (PHE) wydał alert zdrowotny dotyczący prognozowanych wysokich temperatur na weekend.

Dr Owen Landeg, kierownik naukowy i techniczny w PHE, powiedział: „Wiele porad dotyczących radzenia sobie z upałem jest zdrowym rozsądkiem i dla wielu osób okresy cieplejszej pogody są czymś, co bardzo lubią. Jednak dla niektórych osób, takich jak osoby starsze, osoby z podstawowymi schorzeniami i małe dzieci, letnie upały mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Dlatego zachęcamy wszystkich, aby zwracali uwagę na tych, których znają, a którzy mogą być zagrożeni.

„Jeśli możesz, zapytaj, czy Twoi przyjaciele, rodzina lub sąsiedzi potrzebują wsparcia. Weź też ze sobą wodę w podróż i bądź na bieżąco z prognozami pogody.”

„Warto również pamiętać o praktycznych krokach, aby utrzymać chłód w domach w ciągu dnia, ponieważ może to pomóc spać w nocy i dać organizmowi czas na regenerację po upale”.

Poprzedni66. urodziny słynnego parowca
NastępnySieć sklepów John Lewis planuje zwolnienia