Start Polecane Ostrzeżenie dla uczniów klas 6 przed rozpoczęciem w tym roku szkoły średniej

Ostrzeżenie dla uczniów klas 6 przed rozpoczęciem w tym roku szkoły średniej

363
0

Nowe badanie wykazało, że nauczyciele mają poważne obawy co do zdolności uczniów klas 6 do przejścia do szkoły średniej z powodu pandemii.

Ośmiu na dziesięciu nauczycieli ostrzega, że ​​przyszli uczniowie klasy 7 będą nieprzygotowani do szkoły średniej, powołując się na obawy związane z zachowaniem uczniów, zdolnością koncentracji oraz umiejętnościami matematycznymi i angielskim.

Badanie przeprowadzone wśród ponad 1000 nauczycieli, zlecone przez GL Assessment i przeprowadzone przez YouGov, wykazało, że 75% z nich obawia się, że obecni uczniowie klasy 6 nie będą przygotowani akademicko do szkoły średniej.

Większość nauczycieli – 79% – stwierdziło, że uważa, iż uczniowie klas 6 nie byliby społecznie lub emocjonalnie gotowi do rozpoczęcia nauki w szkole średniej, a siedmiu na dziesięciu nauczycieli stwierdziło, że ich szkoła organizuje dodatkowe wsparcie dla nowych uczniów z klasy 7, aby zaradzić brakom w nauce.

Sześciu na dziesięciu nauczycieli stwierdziło, że najbardziej martwią się o podstawowe umiejętności uczniów w klasie, takie jak skupienie się na zadaniu i przestrzeganie instrukcji.

Ankieta przeprowadzona wśród 1006 nauczycieli szkół podstawowych i średnich wykazała również, że dwie trzecie respondentów wątpi w wiarygodność testów SAT z 2022 r. w szkołach podstawowych.

Jedna piąta dyrektorów zastanawiała się nad rekrutacją specjalistów lub ekspertów od podstaw, aby pomóc uczniom w rozwiązywaniu luk w nauce.

PoprzedniDVSA wprowadza w czerwcu poważną zmianę w egzaminie na prawo jazdy
NastępnyKultowe gazownie mogą zostać zburzone, aby zrobić miejsce dla 403 nowych domów