Start Imprezy Ośrodki sportowe w Southampton oferują bezpłatne sesje w ten weekend

Ośrodki sportowe w Southampton oferują bezpłatne sesje w ten weekend

1120
0

Centra sportowe w Southampton oferują w ten weekend bezpłatne i dyskontowane sesje sportowe, aby przekonać ludzi do większej aktywności.

Trzy placówki sportowe połączyły siły z organizacją Breast Cancer Haven, zajmującą się rakiem piersi, która stara się promować korzyści płynące z prowadzenia zdrowszego stylu życia. Sally Hillyear, menedżerka ds. pozyskiwania funduszy od organizacji charytatywnej, powiedziała: „Jesteśmy głęboko przekonani o znaczeniu ćwiczeń fizycznych dla utrzymania i poprawy zdrowia w trakcie i po leczeniu raka”.

„Oprócz pomagania w unikaniu lub ograniczaniu niektórych skutków ubocznych leczenia raka, w tym zmęczenia, przybierania na wadze, osteoporozy i obrzęku limfatycznego, ćwiczenia mogą również zapobiegać lub zmniejszać utratę napięcia mięśniowego i poprawić ogólną sprawność fizyczną, które mogą wystąpić podczas i po leczeniu”.

Udział w wydarzeniu biorą: The Quays Swimming and Diving Centre, Bitterne Leisure Centre i Chamberlayne Leisure Centre, które będą otwarte od 9:00 do 18:00.

Wydarzenie – Discovery Weekend – ma zachęcić mieszkańców do odwiedzenia miejsc, dobrej zabawy i wypróbowania czegoś nowego.

Organizatorzy mają nadzieję, że wszyscy, którzy wezmą udział, wrócą do domu zdeterminowani, aby poprawić swoje życie w 2020 r., prowadząc bardziej zdrowy i aktywny tryb życia.

PoprzedniSir David Attenborough ostrzega przed kryzysowym momentem klimatycznym
NastępnyHistoryczny budynek w Southampton został zburzony