Start Polecane Osoby, które mają trudności z płaceniem za żywność, wezwane do ​​zgłaszania się...

Osoby, które mają trudności z płaceniem za żywność, wezwane do ​​zgłaszania się po pomoc

405
0

Mieszkańcy Southampton, którzy mają trudności z opłaceniem niezbędnych artykułów żywnościowych, są proszeni o zwracanie się o pomoc.

Ponieważ kryzys związany z kosztami życia ogranicza dochody gospodarstw domowych, osoby znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej są zachęcane, aby nie cierpiały samotnie i szukały pomocy.

Ludziom mogą kontaktować się z projektami w całym mieście oferującymi szeroki zakres wsparcia, od bezpłatnych gorących posiłków, dostaw paczek żywnościowych i spiżarni społecznościowych.

Udostępniono kluby członkostwa, w których ludzie mogą płacić tygodniowe za członkostwo, które umożliwia im dostęp do artykułów spożywczych.

Ludzie mogą zwrócić się do spiżarni społeczności, gdzie mogą się pojawić i zapłacić darowiznę, aby otrzymać to, czego potrzebują, w zależności od tego, co jest dostępne.

Wreszcie, istnieją również banki żywności oferujące awaryjne pakiety żywnościowe na zasadzie skierowania.

Rodzice małych dzieci korzystający z zasiłków mogą również otrzymać kartę zdrowego startu, która daje dodatkowe środki na zakup artykułów takich jak mleko, mleko modyfikowane, owoce i warzywa.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.healthystart.nhs.uk.

PoprzedniCoraz więcej brytyjskich producentów jaj wycofuje się z rynku
NastępnyBluestar nie spodziewa się ograniczenia usług pomimo krajowych ostrzeżeń o cięciach