Start Polecane Osoba na nielegalnej imprezie powiedziała policji, że nie była świadoma pandemii

Osoba na nielegalnej imprezie powiedziała policji, że nie była świadoma pandemii

538
0

Grupa osób na przyjęciu w jacuzzi na tyłach ogrodu jednego z domów w Hampshire została przyłapana na naruszeniu przepisów dotyczących koronawirusa.

Jedna z osób rzekomo twierdziła, że nie była świadoma globalnej pandemii. Funkcjonariusze policji w Gosport przybyli na posesję wieczorem w sobotę 23 stycznia. Rzecznik policji w Gosport powiedział: „Zgłoszono nam naruszenie przepisów dotyczących COVID-19 po zorganizowaniu imprezy w jacuzzi na tyłach ogrodu. Jeden z lokatorów twierdził, że nie był świadomy globalnej pandemii i został prawie aresztowany po odmowie podania swoich danych!”

Użytkownicy Facebooka byli zszokowani tym przypadkiem złamania zasad Covid. Jeden z nich napisał: „Znajoma wymówka, która prawie po 12 miesiącach pandemii już nie działa”.

Zespoły sąsiedzkie Hampshire Constabulary podzieliły się szczegółami na temat kilku osób, które w ostatnim czasie złamały reguły Covid. Zdarzenia dotyczyły np. trzech mężczyzn z Isle of Wight podróżujących do New Forest przez Dorset, w celu dokonania oględzin oferowanego na sprzedaż używanego auta, czy ludzi znalezionych w solarium na Shirley, które według restrykcji powinno pozostać zamknięte w czasie lockdownu.

PoprzedniPuby w Wielkiej Brytanii zamknięte do lipca
NastępnyJak władze miasta planują pomóc miejskim przedsiębiorstwom i bezrobotnym mieszkańcom