Start Coronavirus Ośmiu pracowników rady miasta z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Ośmiu pracowników rady miasta z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

507
0

Pracownicy urzędu rady miasta Southampton otrzymali pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.

Według rady miejskiej Southampton ośmiu zarażonych pracowników pracowało w obszarze Civic Centre, który nie był dostępny dla ogółu społeczeństwa. Rzecznik Rady Miasta Southampton powiedział, że rada pracuje nad powstrzymaniem pandemii.

„Możemy potwierdzić, że ośmiu pracowników, którzy pracowali w jednym konkretnym obszarze Centrum Obywatelskiego, który zwykle nie jest otwarty dla publiczności, uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Współpracowaliśmy z NHS Test and Trace oraz Public Health England, aby zareagować i zapewnić, że ta epidemia jest opanowana, że ​​pracownicy i użytkownicy usług są chronieni, a współpracownicy są wspierani.”

„Kontaktujemy się z osobami, które mogły mieć bliski kontakt z potwierdzonymi przypadkami i radzimy im, aby izolowały się i zarezerwowały test w razie potrzeby. Zamknęliśmy określony obszar Centrum Obywatelskiego, który zwykle nie jest otwarty dla publiczności, do czasu gruntownego sprzątania. Wszystkie usługi komunalne nadal działają.”

„Chcielibyśmy przypomnieć mieszkańcom, że zgodnie z wytycznymi rządu każdy, kto ma objawy COVID-19, powinien natychmiast odizolować się i zarezerwować test online lub zadzwonić pod numer 119”.

PoprzedniWandale na motorowerach atakują samochody dostawcze w całym Southampton
NastępnyŚmierć z powodu Covid-19 zarejestrowana w University Hospital Southampton