Start Southampton Osiemnastoletnia kobieta zgwałcona w Bournemouth

Osiemnastoletnia kobieta zgwałcona w Bournemouth

1160
0

Wszczęto śledztwo po tym jak osiemnastolatka została zgwałcona w Lower Gardens w Bournemouth. To już drugi taki atak w tym miejscu w ciągu ostatnich ośmiu dni.

Do gwałtu doszło wczoraj nad ranem w pobliżu Bournemouth balloon. Policja dostała zgłoszenie o przestępstwie około 2.17. Śledczy ustalili, że gwałciciel śledził kobietę przed atakiem. Mężczyzna miał ciemne włosy i mówił z lokalnym akcentem.

Do podobnego ataku doszło tydzień temu. Osiemnastolatka z Pool została napadnięta w tym samym miejscu w poniedziałek, 13 lipca około 3.50 nad ranem. W tym przypadku gwałciciel został opisany jako biały mężczyzna w wieku około 25 lat.

Policja wyznaczyła dodatkowe patrole w okolicy gdzie doszło do przestępstwa. Policjanci apelują do mieszkańców miasta ale także do turystów o większą dbałość o własne bezpieczeństwo. Jeśli spacerujemy wieczorem czy w nocy róbmy to z przyjaciółmi. Przydałoby się również mieć ze sobą telefon komórkowy. Ważne jest też informowanie rodziny gdzie znajdujemy się w danej chwili.

PoprzedniRząd chce podnieść ceny papierosów. Za paczkę zapłacisz 15 funtów
NastępnyDowiedz się więcej o historii Southampton