Start Polecane Organizacja charytatywna w Hampshire uczci miesiąc świadomości raka piersi

Organizacja charytatywna w Hampshire uczci miesiąc świadomości raka piersi

425
0

Organizacja charytatywna zorganizuje serię wydarzeń w celu zebrania 45 000 funtów w ramach Miesiąca Świadomości Raka Piersi.

Breast Cancer Haven, z siedzibą w Titchfield, będzie gospodarzem trzech kluczowych wydarzeń od 1 do 31 października. Zebrane pieniądze mogłyby pomóc około 45 osobom, jeśli organizacja charytatywna osiągnie cel.

Pierwszym ważnym wydarzeniem Breast Cancer Haven będzie Quiz Celebrity Hugh Dennis, który odbędzie się 16 października w Southampton Football Club. Drugim wydarzeniem jest Światowy Dzień Śpiewu w Whiteley, w którym zarejestrowało się sześć chórów z tej okolicy, aby śpiewać na cele charytatywne.

Ostatnim celem Breast Cancer Haven, aby zebrać tysiące, będzie wydarzenie Murder Mystery, którego tematem będą szalone lata dwudzieste XX wieku. Odbędzie się on w hotelu Mercure Southampton Centre Dolphin, High Street, 25 października.

Z okazji Miesiąca Świadomości Raka Piersi niektóre z budynków w Hampshire zostaną podświetlone na różowo, aby wyrazić poparcie dla akcji. Wśród budynków tych znajdą się Hotel Mecure i Itchen Sixth Form College a także Mayflower Theatre.

PoprzedniPark trampolin oferuje bezpłatne karnety dla rodzin dotkniętych upadkiem Thomasa Cooka
NastępnyBoris Johnson sugeruje, że przywódcy UE mogą zablokować opóźnienie Brexitu