Start Polecane Organizacja charytatywna rozpoczyna kampanię rekrutacyjną z powodu wzrostu liczby młodych ludzi w...

Organizacja charytatywna rozpoczyna kampanię rekrutacyjną z powodu wzrostu liczby młodych ludzi w potrzebie

451
0

W tym tygodniu młodzieżowa organizacja charytatywna w Southampton rozpoczyna szeroko zakrojoną kampanię rekrutacyjną w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w mieście spowodowane przez koronawirusa.

No Limit zapewniał wsparcie podczas lockdownu poprzez Zoom, czat internetowy, e-mail i telefon. Popyt na tego typu pomoc nadal rośnie.
Nowe role zwiększą zdolność organizacji charytatywnej do wspierania dzieci i młodzieży oraz zapewnią, że każda młoda osoba otrzyma wsparcie. Ogłoszono rekrutację na 10 stanowisk, w tym kierownik ds. zdrowia psychicznego, pracownik młodzieżowy ds. informacji i porad oraz pracownik młodzieżowy zajmujący się zdrowiem seksualnym.

Natalie Webb, dyrektor generalny No Limits, powiedziała: „Covid-19 wywarł duży wpływ na dzieci i młodzież. Musimy zadbać o to, aby każda młoda osoba miała możliwość przetworzenia tego wydarzenia i otrzymała wsparcie, aby powrócić do życia i nowej rzeczywistości.”
„Z pomocą sponsorów No Limit ma być dostępny dla każdej młodej osoby, która potrzebuje wsparcia w każdej sprawie, zarówno dużej, jak i małej.”

PoprzedniSystem wstępnej rezerwacji zostanie wdrożony w Southampton Household Waste and Recycling Centre
NastępnyHampshire: nowa usługa w ramach przeciwdziałania zmianom klimatu