Start Southampton Organizacja charytatywna przeprowadzi bezpłatny kurs dla osób z zaburzeniami odżywiania

Organizacja charytatywna przeprowadzi bezpłatny kurs dla osób z zaburzeniami odżywiania

305
0

Osobom z zaburzeniami odżywiania w Southampton oferuje się miejsca na bezpłatnym kursie.

Options Wellbeing Trust, oferujące profesjonalne wsparcie w zakresie dobrego samopoczucia, zaprasza osoby cierpiące na wszystkie rodzaje zaburzeń odżywiania oraz osoby, które się nimi opiekują, do zapisania się na ośmiosesyjny kurs.

Wydarzenie, które rozpocznie się 16 listopada, odbędzie się w neutralnych miejscach w mieście z wykorzystaniem interaktywnych i motywacyjnych metod, aby wyjaśnić, w jaki sposób ludzie mogą dokonywać zmian małymi krokami w kierunku zdrowia.

Wendy Lee, szefowa ds. zdrowia i dobrego samopoczucia w organizacji przy Dukes Road, powiedziała: „Uważa się, że co dziesiąty z nas ma zaburzenia odżywiania i przewiduje się, że liczba ta będzie dalej rosnąć, a wiemy, że w Southampton są długie listy oczekujących na spotkanie z zespołem ds. zaburzeń odżywiania NHS.”

„Współpracujemy z organizacją charytatywną Tastelife, aby zapewnić ten nowy, poufny, ośmiosesyjny, cotygodniowy kurs grupowy, który został akredytowany przez University of Brighton

Aby zarezerwować miejsce na kurs należy wysłać e-maila na adres support@optionswellbeing.co.uk lub zadzwonić pod numer 023 8063 0219.

PoprzedniBezdomność prowadzi do ponad 100 przyjęć w nagłych wypadkach do lokalnych szpitali
NastępnyUżytkownik hulajnogi elektrycznej przyłapany na jeździe pod wpływem narkotyków