Start Polecane Organizacja charytatywna na rzecz bezdomności potrzebuje wolontariuszy z Southampton

Organizacja charytatywna na rzecz bezdomności potrzebuje wolontariuszy z Southampton

316
0

Organizacja charytatywna Crisis wzywa doświadczonych doradców do wolontariatu w te Święta Bożego Narodzenia.

Organizacja, która ma silne powiązania z Radą Miasta Southampton, twierdzi, że okres świąteczny może być jednym z najtrudniejszych okresów dla osób podatnych na zagrożenia.

Wzywa, aby mieszkańcy z doświadczeniem w zakresie mieszkalnictwa i bezdomności, imigracji, świadczeń i praw socjalnych, praw kobiet oraz prawa rodzinnego lub karnego zgłosili się do wolontariatu między 24 grudnia a 4 stycznia.

Ian Richards z organizacji charytatywnej powiedział: „Praca w sytuacjach kryzysowych trwa przez cały rok, ale jeśli chodzi o nasze usługi bożonarodzeniowe, to dzięki hojności naszych fantastycznych wolontariuszy jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczne i pełne wsparcia miejsce dla tych, którzy nie mają się do kogo zwrócić.”

Osoby zainteresowane proszone są o udzielanie praktycznych porad i wsparcia, aby pomóc ludziom w stawianiu pierwszych kroków w wychodzeniu z bezdomności.

Ponieważ jest to zdalna usługa telefoniczna, ludzie mogą poświęcać swój czas na wolontariat z domu i z dowolnego miejsca w kraju. Crisis poszukuje również wolontariuszy do innych ról, w tym asystentów nocnych zmian hotelowych i fryzjerów.

Aby uzyskać informacje o wszystkich dostępnych rolach, kliknij ten link: https://www.crisis.org.uk/get-involved/volunteer/

PoprzedniW Wielkiej Brytanii potwierdzono ponad 10 000 nowych przypadków Omicron
NastępnyWłaściciele psów mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 1000 funtów za złamanie tych zasad