Start Polecane Opłaty za wywóz śmieci z gospodarstw domowych

Opłaty za wywóz śmieci z gospodarstw domowych

941
0

Rada Hrabstwa Hampshire zamierza wprowadzić opłaty 5 funtów za wywóz odpadów do centrów recyklingu odpadów z gospodarstw domowych w hrabstwie, chyba że pojazdy są zarejestrowane.

Nowy program ma wejść w życie w 2020 r., a wszyscy mieszkańcy Hampshire będą musieli zarejestrować swoje pojazdy online, aby upewnić się, że nie zostaną obciążeni opłatą za wizytę w jednym z 24 HWRC w Hampshire. Ma to na celu zapewnienie mieszkańcom Hampshire dalszego bezpłatnego dostępu do obiektów, przy jednoczesnym zapewnieniu, że mieszkańcy spoza Hampshire wnoszą wkład w koszty usuwania odpadów komunalnych w Hampshire.

Radny Hum Rob, członek wykonawczy ds. gospodarki, transportu i środowiska w hrabstwie Hampshire, powiedział: „Rozbudowana sieć HWRC rady hrabstwa zapewnia jeden z najbardziej wydajnych, skutecznych i wygodnych sposobów dla mieszkańców na recykling i utylizację odpadów z gospodarstw domowych w Hampshire.”

„Wiemy, że ludzie mieszkający w pobliżu granicy z Hampshire często korzystają z HWRC w Hampshire i chcemy nadal je dostosowywać i zachęcać do recyklingu. Aby jednak zapewnić sprawiedliwość podatnikom z hrabstwa Hampshire, którzy generują koszt 100 milionów funtów rocznie związany z przetwarzaniem odpadów domowych w Hampshire, wprowadzamy opłatę dla nie-mieszkańców Hampshire w wysokości 5 funtów za wizytę.”

PoprzedniTeatr Mayflower został uznany za najlepszą firmę do pracy
NastępnyRekord w zwracaniu niechcianych prezentów