Start Polecane Operator South Western Railway skrócił rozkład jazdy z powodu braków kadrowych i...

Operator South Western Railway skrócił rozkład jazdy z powodu braków kadrowych i Covid

521
0

Główny przewoźnik kolejowy został zmuszony do wprowadzenia tymczasowego rozkładu jazdy ze względu na braki kadrowe i nieobecności z powodu Covid.

Od poniedziałku 17 stycznia koleje South Western Railway (SWR) będą działać w zmienionym harmonogramie, aby zapobiec odwołaniom w ostatniej chwili.

Operator twierdzi, że przy aktualnych wskazówkach dotyczących pracy z domu ten rozkład jazdy „w wystarczającym stopniu zaspokoi bieżące zapotrzebowanie”. Te tymczasowe zmiany w rozkładzie jazdy będą nadal sprawdzane.

Dyrektor zarządzający Claire Mann powiedziała: „Rozprzestrzenianie się wariantu Omicron miało znaczący wpływ na naszą kolej, ponieważ mniej osób korzysta z pociągu, a niedobory personelu wpłynęły na naszą zdolność do konsekwentnego dostarczania obecnego rozkładu jazdy.

„Po oszacowaniu popytu i rozmowie z naszymi kolegami z branży uważamy, że ten nowy rozkład jazdy jest najskuteczniejszym sposobem zapewnienia naszym klientom niezawodnej usługi, przy zminimalizowaniu anulacji w krótkim terminie.”

Podstawowe rozkłady jazdy są dostępne na stronie SWR, a plany podróży są aktualizowane co tydzień.

PoprzedniSzef służby zdrowia wzywa opinię publiczną: „Pomóż NHS tej zimy”
NastępnyCentrica, właściciel British Gas ostrzega, że wysokie rachunki za energię potrwają dwa lata