Start Imprezy Olbrzymi labirynt wykonany z zestawu do kawy w katedrze w Winchester

Olbrzymi labirynt wykonany z zestawu do kawy w katedrze w Winchester

694
0

W tym miesiącu w katedrze Winchester odbędzie się przełomowa wielowymiarowa społeczna instalacja sztuki, inspirowana motywem pielgrzymek i kawy. Przerwa na wypicie kawy przypomina rytm pielgrzymujących kroków i modlitwy.

W Pilgrim Grounds powstanie gigantyczny labirynt ze zużytych fusów kawy i innych materiałów związanych z kawą. Projekt potrwa od 23 stycznia do 29 stycznia.

Każdy niezależnie od wieku i umiejętności może uczestniczyć w tworzeniu indywidualnego „kafelka” z pomocą lokalnych artystów, studentów sztuki i rzemieślników w godzinach od 11:00 do 16:00.

Sklepy z kawą w Winchester wezmą udział w projekcie, gromadząc fusy po kawie. Są dwa sposoby na zaangażowanie się. Możesz odebrać specjalną paczkę suszonych fusów i przyjść do katedry, aby utworzyć „kafelek”, lub wybrać kilka słów z rozmowy przy kawie i napisać je SMS-em na wyznaczony numer. Słowa te będą wyświetlane w katedrze i wplecione w wiersze do wykonania podczas Labiryntu.

Specjalne warsztaty odbędą się w czwartek 23 stycznia dla tych, którzy chcą wziąć udział, z opłatą w wysokości 5 £ na pokrycie kosztów materiałów.

PoprzedniPlany nowych ograniczeń ruchu na drogach Hampshire
NastępnyBoris Johnson chce, aby Big Ben obwieścił Brexit