Start Imprezy Oktoberfest powraca do Southampton ze zdwojoną siłą

Oktoberfest powraca do Southampton ze zdwojoną siłą

1051
0

Popularny festiwal piwa powraca do Southampton. Tegoroczna impreza ma być jeszcze większa niż debiutancki event z 2017 roku.

Organizatorzy ujawnili, że Southampton Oktoberfest 2018 odbędzie się w Mayflower Park po sukcesie ubiegłorocznej imprezy, która odbyła się na Guildhall Square.Ponad 10 000 osób zapłaciło 20 funtów za bilet, aby wziąć udział w czterodniowym święcie.

Tegoroczny festiwal będzie trwał zaledwie dwa dni, ale organizatorzy twierdzą, że nowe miejsce pozwoli im pomieścić więcej imprezowiczów.Tegoroczne wydarzenie będzie miało ogromny 30-metrowy bar. Na festiwalu serwowane będą autentyczne niemieckie piwa, a także szeroki wybór piw rzemieślniczych, win i innych alkoholi. Na Oktoberfest pojawi się także nowa wioska oferująca dania kuchni niemieckiej, takie jak kiełbaski, sznycel i gigantyczne precle.

Festiwal odbędzie się 26 i 27 października. Wydarzenia Oktoberfest w Southampton i innych miastach w Wielkiej Brytanii są wzorowane na 18-dniowym festiwalu folklorystycznym odbywającym się w Monachium.

PoprzedniAlkohole z Aldi jedne z najlepszych na rynku
NastępnyMłodzi z Southampton pomagają zwalczać samotność w mieście