Start Polecane Ogrody zoologiczne i parki safari otwarte w UK od poniedziałku

Ogrody zoologiczne i parki safari otwarte w UK od poniedziałku

776
0

Zoo i safari w Wielkiej Brytanii mogą zostać otwarte od poniedziałku. Jednak Marwell Zoo w Hampshire twierdzi, że wciąż pracuje nad datą otwarcia.

Marwell Zoo może pozostać zamknięte nawet do początku przyszłego miesiąca – pomimo tego, że rząd daje ogrodom zoologicznym i parkom safari zezwolenie na ponowne otwarcie za kilka dni.

Dyrektor generalny atrakcji w Hampshire, James Cretney, powiedział, że data ponownego otwarcia zoo nie została jeszcze potwierdzona. Powiedział: „Nie możemy się doczekać, aby wkrótce powitać gości. Zawsze jednak pracowaliśmy nad pierwotnym wskazanym przez rząd terminem ponownego otwarcia na początku lipca w ramach trzeciego etapu brytyjskiej strategii walki z Covid-19.”

„Naszym priorytetem pozostaje bezpieczeństwo naszych gości, personelu i zwierząt. Gdy tylko przygotowania się zakończą, ponownie otworzymy nasze zoo”.

Nowe środki bezpieczeństwa będą obejmować dwumetrowe oznaczenia podłogi na ogrodzeniach i kolejkach, nowe jednokierunkowe trasy na wąskich ścieżkach, wiele punktów dezynfekcji rąk, rygorystyczne czyszczenie i oznakowanie informujące odwiedzających.

Wszyscy goście, w tym członkowie, będą musieli dokonać rezerwacji online przed przyjazdem, a wszystkie płatności w zoo będą dokonywane wyłącznie kartą.

PoprzedniDrogi w centrum Eastleigh będą tymczasowo wolne od samochodów
NastępnyRząd w UK wycofuje się z planu pełnego otwarcia szkół