Start Polecane Odnowiony park z nowym placem zabaw został ponownie otwarty

Odnowiony park z nowym placem zabaw został ponownie otwarty

458
0

Praca nad przebudową parku miejskiego, w tym utworzeniem nowego obszaru zabaw, została zakończona.

Ogłoszono, że park Pirelli w Eastleigh został ponownie otwarty dla rodzin. Park został zamknięty 17 sierpnia w celu rozpoczęcia prac nad budową placu zabaw.

Pomimo opóźnienia spowodowanego pandemią, prace zostały zakończone i Rada Gminy Eastleigh ma nadzieję, że park stanie się teraz przyjaznym miejscem do ćwiczeń i odkrywania świata przez dzieci.

Nowy plac zabaw został sfinansowany przez Bellway, deweloperów okolicznych budynków mieszkalnych w ramach ich pozwolenia na budowę. Mówi się, że pomysły członków lokalnej społeczności zostały uwzględnione w ostatecznym projekcie.

Przewodnicząca Lokalnego Komitetu Regionu Eastleigh, radna Tina Campbell, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy otworzyć ten plac zabaw podczas przerwy świątecznej. „Jako Rada jesteśmy zaangażowani w promowanie zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców w każdym wieku; przekształcony park Pirelli da miejscowym rodzinom szansę wyjścia na świeże powietrze z ekscytującym, najnowocześniejszym sprzętem do zabawy dla dzieci.”

PoprzedniNie wiadomo, czy dzieci powrócą do szkół po przerwie świątecznej
NastępnyPaństwa Unii zatwierdziły umowę handlową z Wielką Brytanią