Start Polecane Odkryła w samolocie, że mąż ją zdradza. Zmusiła pilota do lądowania

Odkryła w samolocie, że mąż ją zdradza. Zmusiła pilota do lądowania

984
0

Kobieta znalazła podczas lotu dowody na zdradę męża. Furia, w jaką wpadła po odkryciu niewierności, zmusiła pilota do awaryjnego lądowania.

Irańskie małżeństwo leciało 5 listopada z Dohy na Bali. Kobieta już wcześniej podejrzewała męża o zdradę, jednak nie miała żadnych dowód na potwierdzenie swoich przypuszczeń. Kiedy mężczyzna zasnął żona postanowiła przeszukać jego telefon, który okazał się być zabezpieczony na odcisk palca. Kobieta jednak wykorzystała okazję, że jej mąż spał twardym snem i przyłożyła jego palec do smartfona. Tam znalazła dowody zdrady i rozpoczęła karczemną awanturę.

Awanturującą się i pijaną kobietę postanowiła uspokoić załoga samolotu, jednak nie przyniosło to pożądanych efektów, a jeszcze bardziej rozzłościło zdradzoną żonę. Kiedy sytuacja całkowicie wymknęła się spod kontroli personelu samolotu Qatar Airways, pilot zdecydował się zawrócić i wylądować na najbliższym lotnisku – w indyjskim Cennaj.

Małżeństwo wraz z dzieckiem, które im towarzyszyło, musiało opuścić pokład, a reszta pasażerów udała się na Bali. Po wytrzeźwieniu kobiety cała trójka wróciła do Dohy.

„Z uwagi na szacunek dla prywatności pasażerów” przedstawiciele linii nie odniosły się do zaistniałego incydentu.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPolki skazane za fałszywe małżeństwa z imigrantami
NastępnySzkocki parlament ewakuowany z powodu podejrzanego listu