Start Wiadomości Oddaj telefon – dostaniesz drinka! Oferta pubu robi furorę wśród klientów

Oddaj telefon – dostaniesz drinka! Oferta pubu robi furorę wśród klientów

1070
0

Nietypowa oferta jednego z angielskich barów robi prawdziwą furorę wśród klientów. Właściciel pubu w Pemberton, chcąc przywrócić gwar rozmów do tego typu lokali, proponuje darmowego drinka każdemu, kto zdecyduje się zostawić na barze smartfona i – zamiast skupiać się na aktywności towarzyskiej on-line – zajmie się zwyczajną rozmową z innymi.

W “Number Fifteen” darmowe drinki za krótką rozłąkę z własnym telefonem można otrzymać już od miesiąca. Właściciel pubu twierdzi, że jego pomysł został przyjęty z ogromnym entuzjazmem i wiele osób oddaje smartfona w zamian za “Skittles Vodka” na koszt firmy.

“Zauważyliśmy, że w weekendy nasi młodsi klienci spędzają większość czasu bawiąc się telefonami i robiąc fotki. Nie rozmawiają ze sobą tyle co kiedyś, nie są już tak towarzyscy” – tłumaczy menedżer pubu, Sam Sheridan. “Liczymy, że nasza oferta zachęci ludzi do otwarcia się na innych i prowadzenia zwykłych rozmów zamiast wysyłania sms-ów” – dodaje.

“Drink za telefon” to nie jedyny pomysł właścicieli “Number Fifteen” na rozruszanie własnych gości. Pub zachęca także m.in. do przynoszenia własnych instrumentów muzycznych i… grania na nich!

Promocja “zero telefonu” obowiązuje w czwartki, piątki i soboty. Potrwa do lata.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniBędzie nas więcej – młodzi Polacy nadal chcą emigrować
NastępnyOstrzeżenie dla właścicieli psów po tym jak śmiertelna choroba zabrała kolejnego czworonoga