Start Polecane Od przyszłego miesiąca wracają opłaty za przejazd przez Itchen Bridge

Od przyszłego miesiąca wracają opłaty za przejazd przez Itchen Bridge

722
0

Opłata za przejazd przez most Itchen ma zostać przywrócona w przyszłym miesiącu, ponieważ przewiduje się wzrost liczby podróżnych w mieście.

Rada Miasta Southampton ogłosiła, że od 1 czerwca przywróci opłatę za przejazd Itchen Bridge oraz opłaty na parkingach długoterminowych.

Opłata za przejazd przez most Itchen została zawieszona 24 marca, aby pomóc kluczowym pracownikom i osobom wspierającym osoby izolowane w Southampton we wczesnym stadium pandemii koronawirusa.

Kierowcy będą musieli teraz płacić od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 oraz w sobotę od 8:00 do 18:00. Kolejna decyzja dotycząca zastosowania opłaty za przejazd 24 godziny na dobę zostanie podjęta po trzech tygodniach.

1 czerwca rada przywróci również ograniczenia parkowania na parkingach płatnych. Cztery wielopoziomowe parkingi rady kontrolowane przez radę – Bedford Place, Eastgate Street, Grosvenor Square i Marlands – powrócą do normalnej pracy tego samego dnia. Jedynym wyjątkiem będzie wielopoziomowy parking West Park Road, który jest utrzymywany jako bezpłatny obiekt dla kluczowych pracowników.

Radny Steve Leggett, członek gabinetu Green City and Place w Southampton City Council, powiedział: „Gdy Southampton zaczyna wracać do „nowej normalności”, uważamy, że nadszedł czas, aby przywrócić te opłaty, abyśmy mogli pokryć koszty utrzymania tych obiektów”.

PoprzedniPoundland ogłosił otwarcie kolejnych sklepów
NastępnyBadania leku, który może złagodzić objawy koronawirusa będą prowadzone w domu pacjenta