Start Polecane Nóż i narkotyki przechwycone podczas akcji policji na stacji kolejowej w Southampton

Nóż i narkotyki przechwycone podczas akcji policji na stacji kolejowej w Southampton

545
0

Nóż i narkotyki zostały przechwycone w ramach rozprawy z handlarzami narkotyków County Lines działającymi w Southampton.

Narkotyki klasy A i B zostały przechwycone podczas przeszukań przeprowadzonych w niedzielę po południu na stacji kolejowej w Southampton. Pies policyjny Ted pomógł podczas pięciogodzinnej operacji zatrzymać i udaremnić przestępczość zorganizowaną napływającą do miasta.

Brytyjska policja transportowa zajęła duży nóż, a 44-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem nękania, niebezpiecznej jazdy i przestępstw narkotykowych.

Inspektor Clive Marsh powiedział: „Southampton to ruchliwe miasto, bezpieczne miejsce do życia, pracy i odwiedzania – ale podobnie jak w większości miast w całym kraju, mieliśmy problemy z sieciami narkotykowymi na liniach hrabstw i związanymi z nimi działania, takie jak przestępstwa z użyciem noża i brutalne ataki.”

„Southampton ma dobre połączenia komunikacyjne z autostradami M3 / M27 oraz linią kolejową do Londynu i Midlands, więc jest to atrakcyjne miejsce dla przestępców, którzy próbują przewozić narkotyki. Współpracujemy z naszymi partnerami, takimi jak brytyjska policja transportowa, w regularnych operacjach, takich jak ta – aby skutecznie rozprawiać się z przestępcami”.