Start Coronavirus Nowy Tęczowy Szlak w parkach Southampton

Nowy Tęczowy Szlak w parkach Southampton

474
0

Rainbow Trail został uruchomiony w parkach Southampton w celu „podzielenia się przesłaniem nadziei” podczas przechodzenia przez kryzys związany z koronawirusem.

W lipcu i sierpniu parki w całym mieście, w tym The Common, Freemantle Lake, Riverside Park, Southampton Sport Centre będą stanowić część „Rainbow Trail”, który mieszkańcy miasta mogą śledzić i cieszyć się dzięki projektowi społecznościowemu.

Organizowany przez lokalnych artystów Jacka Irwina i Stuarta Shawa szlak będzie obejmował tęcze rozrzucone po mieście z dołączoną historią lub wierszem, a także kod QR, który można zeskanować, aby „uchwycić tęczę” i odsłonić historię.

Wspierając plany Zielonego Miasta, tęcze zostały wyrzeźbione z poddanego recyklingowi rusztowania i zadrukowane projektami wykonanymi przez lokalne dzieci i mieszkańców Southampton, w celu podniesienia na duchu, dzielenia się swoją historią i świętowania nadziei w czasie pandemii.

Stuart Shaw powiedział: „Tęczowy Szlak ma dla mnie ogromne znaczenie i jestem niesamowicie dumny z bycia częścią czegoś tak wyjątkowego. Widząc, jak wiele przyjemności przynosi mieszkańcom Southampton, warto było ciężko pracować i chciałbym bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym wolontariuszom, sponsorom i organizacjom, którzy przyczynili się do powstania tego projektu”.
Informacje na temat Tęczowego Szlaku znaleźć można na stronie www.jackbsirwin.com/therainbowtrail.

PoprzedniPlaża w Bournemouth: najnowsze zasady dla odwiedzających
NastępnyPlany strefy wolnej od ruchu w centrum Southampton zatwierdzone