Start Polecane Nowy sklep Homesense stworzy 33 miejsca pracy w Southampton

Nowy sklep Homesense stworzy 33 miejsca pracy w Southampton

815
0

W sumie 33 nowych miejsc pracy powstanie po otwarciu nowego sklepu w mieście. Siostrzana marka TK Maxx, Homesense otworzy sklep w centrum Southampton.

W przyszłym miesiącu w Southampton pojawi się zupełnie nowe miejsce na zakupy sprzętu domowego. Homesense oferuje unikalne i markowe artykuły domowe zawsze do 60% taniej.

Nowy sklep zostanie otwarty na Above Bar Street i powstanie przy istniejącymjuż TK Maxx. Oficjalne otwarcie nastąpi w czwartek, 26 września, o 10 rano.

Tworząc 33 nowe miejsca pracy w okolicy, sklep zaoferuje ponad 30 890 stóp kwadratowych markowego sprzętu domowego.Rzecznik Homesense powiedział: „Cieszymy się, że wprowadziliśmy się do naszej siostrzanej marki TK Maxx i otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Southampton.

„Nie możemy się doczekać, aby powitać kupujących i pomóc im odkryć własne skarby oraz ogromną gamę unikatowych artykułów gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach”.

Homesense oferuje całą gamę produktów od przyborów kuchennych dla smakoszy, przez meble, oświetlenie i artykuły dekoracyjne, aż po pościel i akcesoria łazienkowe, a także prezenty i dekoracje sezonowe; częste dostawy zapewniają tysiące nowych produktów każdego tygodnia.

Homesense został uruchomiony w Wielkiej Brytanii w 2008 r. Obecnie ma 72 sklepy w UK i Irlandii.

PoprzedniZielone światło dla klubu ze striptizem w Southampton
NastępnyRzadka meduza pochodząca z Australii na jednej z plaży Hampshire