Start Polecane Nowy Lidl na Shirley oficjalnie otwarty

Nowy Lidl na Shirley oficjalnie otwarty

1768
0

Dziesiątki podekscytowanych klientów ustawiło się w kolejce w deszczu, czekając z niecierpliwością na otwarcie nowego sklepu Lidl w Southampton.

Równie podekscytowani pracownicy skorzystali z okazji, aby wczoraj rano świętować otwarcie nowego sklepu przy Villiers Road, Shirley. Drzwi sklepu zostały oficjalnie otwarte wczoraj o 8 rano, gdy kupujący w końcu mogli zobaczyć wnętrze supermarketu, który posiada własną piekarnię.

Nowy supermarket stanowi część planów ekspansji i regeneracji Lidl w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu będzie otwieranych do 50 nowych sklepów rocznie.

Plany nowego Lidlana Shirley zostały zatwierdzone przez Radę Miasta Southampton w lipcu ubiegłego roku. Cztery miesiące wcześniej radni odrzucili wcześniejsze propozycje z obawy, że budowa sklepu w wyznaczonym miejscu miałaby negatywny wpływ na sąsiadów.

Ale Lidl przedstawił nowe plany, które obejmowały przeniesienie sklepu z Mayflower Road – główny powód odrzucenia wniosku. W miejscu tym znajdował się wcześniej posterunek policji, który został zamknięty i sprzedany w 2014 roku.

PoprzedniLiczba samookaleczeń osiągnęła rekordowy poziom w Southampton
NastępnyNowa polityka NHS. Zero pomocy dla homofobów i rasistów