Start Polecane Nowy komisariat policji ma zostać otwarty w Southampton

Nowy komisariat policji ma zostać otwarty w Southampton

440
0

Otwarcie nowego posterunku policji ma na celu zwiększenie obecności policji w Southampton.

Wczoraj ogłoszono, że podpisano umowę najmu nowego komisariatu policji przy West End Road na Bitterne. Zlokalizowany w sąsiedztwie pierwotnego posterunku policji, budynek stanie się nowym domem zespołów reagowania i patroli i oczekuje się, że skróci czas reakcji na połączenia 999.

Oprócz nowej stacji ujawniono również, że stara baza policyjna w Bitterne, która została zamknięta w 2016 roku, może zostać zburzona i odbudowana.

Dzieje się tak po tym, jak Alison Hernandez, komisarz ds. policji i przestępczości (PCC) w Devon, Kornwalii i wyspach Scilly, niedawno wezwała do ponownego otwarcia stacji, aby uspokoić opinię publiczną.

Komisarz policji w Hampshire, Donna Jones obiecała otworzyć więcej, dodając, że nowa placówka w Bitterne to „świetna lokalizacja”.

Jones powiedziała: „Zobowiązuję się do otwarcia większej liczby posterunków policji, zwłaszcza w celu zapewnienia miejsca do pracy dla setek nowych policjantów, których zwerbowaliśmy, ale także w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszej społeczności”.

PoprzedniTesty podróżne na Covid zostaną wycofane dla zaszczepionych w Anglii
NastępnyWięzienie dla kierowcy, który zabił motocyklistę z Southampton w wypadku