Start Polecane Nowy hotel Moxy w Southampton otwiera swoje podwoje

Nowy hotel Moxy w Southampton otwiera swoje podwoje

848
0

Nowy hotel z ponad 200 pokojami jest teraz otwarty w Southampton.

Doświadczalna marka hotelu Marriott International ogłosiła otwarcie Moxy Southampton z 208 sypialniami, ósmego hotelu Moxy w Wielkiej Brytanii.

Położony w centrum handlowym Westquay, w pobliżu przystani, Moxy Southampton znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta. W holu znajdują się eleganckie industrialne wnętrza zmieszane z morskim wystrojem nawiązującym do lokalnej dzielnicy.

Goście podczas zameldowania otrzymują od hotelu darmowy koktajl. Podróżni mogą również wypatrywać Moxy „Hookups”, kreatywnych, społecznościowych prezentów, które są codziennie losowo przydzielane gościom.

Nieruchomość obejmuje 208 sypialni z czterema stylami pokoi gościnnych, w tym sypialnie Moxy, pokoje dwuosobowe, sypialne Peak z dodatkowymi udogodnieniami oraz pokoje rodzinne.

Łazienki wyposażone są w kosmetyki Muk, a podróżni będą dobrze połączeni z gniazdami USB i szybkim bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Hotel oferuje całodobową samoobsługową koncepcję żywności i napojów, która zapewnia gościom dostęp do tego, czego chcą, kiedy tylko chcą.

PoprzedniWzrost wolnych miejsc pracy i wynagrodzeń w Southampton
NastępnyDo dziesięciu bibliotek może zostać zamkniętych a dziesiątki osób może stracić pracę