Start Polecane Nowy Aldi powstanie mniej niż 100 metrów od Tesco

Nowy Aldi powstanie mniej niż 100 metrów od Tesco

1045
0

Popularna sieć supermarketów dyskontowych przedstawiła plany otwarcia nowego sklepu, który miałby mieścić się zaledwie 100 metrów od konkurencyjnej sieci.

Aldi złożył propozycję w New Forest District Council, aby budować nowy sklep na terenach przy Caird Avenue w New Milton – naprzeciwko supermarketu Tesco.

Planowane jest zagospodarowanie odcinka gruntu do zachodniej krawędzi New Milton Sand&Ballast. Oświadczenie o projekcie i dostępie przesłane przez Kendall Kingscott w imieniu Aldi mówi, że strona „oferuje doskonałą możliwość rozwoju dzięki pożądanym połączeniom z Caird Avenue i A337”.

Jeśli plan zostanie zatwierdzony, zostanie wybudowany sklep o powierzchni detalicznej 1315 metrów kwadratowych, z 127 miejscami parkingowymi dla klientów, pięcioma miejscami dla niepełnosprawnych użytkowników, dziewięcioma wyznaczonymi miejscami dla rodziców i dzieci, dwoma miejscami do ładowania pojazdów elektrycznych i pięcioma obręczami dla maksymalnie 10 rowerów do użycia. Nowy sklep byłby otwarty w godzinach od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty oraz od 10:00 do 17:00 w niedzielę.

PoprzedniPlany na nowe kasyno przy Royal Pier w Southampton
NastępnySieć supermarketów planuje otwarcie dziewięciu nowych sklepów w regionie