Start Polecane Nowy Aldi ma zostać otwarty jeszcze w tym miesiącu w Southampton

Nowy Aldi ma zostać otwarty jeszcze w tym miesiącu w Southampton

863
0

Sieć Aldi otworzy w tym miesiącu nowy sklep w Southampton.

Nowy Aldi przy Bursledon Road otworzy swoje drzwi dla klientów 26 listopada. Sklep prowadzony przez kierownika Nicka Simpkinsa wraz z zespołem 40 kolegów z lokalnej społeczności, zostanie oficjalnie otwarty o godzinie 8:00.

Aldi zapewni 25 nowych miejsc pracy w tym regionie i będzie otwarty siedem dni w tygodniu. Sklep będzie otwarty od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty oraz od 10:00 do 16:00 w niedziele.

Menedżer sklepu Aldi powiedział: „Z niecierpliwością czekamy na otwarcie nowego sklepu w Southampton. Zapowiada się wspaniały dzień i będzie miło powitać w sklepie naszych nowych klientów i zapewnić im dostęp do niedrogiej, wysokiej jakości żywności.”

Nowy sklep będzie oferował świeże brytyjskie produkty mięsne z cotygodniowymi ofertami, wielokrotnie nagradzaną gamę Aldi „Specjalnie Wybrane”, ekskluzywne piwa, wina i alkohole wysokoprocentowe oraz dział Food to Go.

Nowy sklep zachęca również lokalne organizacje charytatywne i banki żywności do zarejestrowania się w Neighborly, platformie, która łączy firmy z organizacjami charytatywnymi w lokalnej społeczności.

PoprzedniPub proponuje kreatywne rozwiązanie dystansu społecznego w miesiącach zimowych
NastępnyStudenci z University of Southampton wysyłani do domu na święta