Start Wiadomości Nowe szczegóły zabójstwa Polaka w Harlow

Nowe szczegóły zabójstwa Polaka w Harlow

993
0

Policja w hrabstwie Essex ujawniła nowe informacje dotyczące śledztwa w sprawie śmierci Polaka w Harlow. Nowe dane wynikają z zapisu monitoringu na placu The Stow, gdzie doszło do brutalnego ataku.

Prowadzący sprawę inspektor powiedział, że dzięki zapisowi z kamery przemysłowej udało się częściowo odtworzyć wydarzenia tragicznej nocy. Według śledczych, trzech Polaków pojawiło się na placu The Stow po godzinie 22.00. Mężczyźni rozmawiali i pili alkohol. Po godzinie zdecydowali się na zakup pizzy, którą zdecydowali się zjeść na zewnątrz pizzerii.

W tym czasie mężczyźni wdali się w rozmowę z grupą nastolatków, którzy siedzieli na placu. Na nagraniu z kamer widać, że po pewnym czasie między dwoma grupami dochodzi do kłótni. Jeden z nastolatków podchodzi do Arkadiusz J. z boku i uderza go w twarz. W wyniku uderzenia Polak pada na ziemię i rani się w głowę.

Śledczy mówią, że zabójstwo Polaka jest wciąż badane pod kątem przestępstwa na tle nienawiści narodowościowej. Istnieją jednak inne wątki, które muszą być zbadane. Policja musi dowiedzieć się o czym rozmawiały obie grupy i co było przyczyną kłótni.

PoprzedniBrytyjski minister ujawnia po raz pierwszy strategię rządu w sprawie Brexitu
NastępnyKradzież w Totton. 10 tys. funtów zginęło z opancerzonego pojazdu