Start Polecane Nowe połączenie autobusowe między centrum Southampton, Woolston i Thornhill

Nowe połączenie autobusowe między centrum Southampton, Woolston i Thornhill

504
0

Uruchomiona została nowa trasa autobusowa obsługująca Southampton City Centre.

Pasażerowie autobusów będą mogli łatwiej niż kiedykolwiek podróżować między centrum Southampton, Woolston i Thornhill po uruchomieniu 19 trasy Bluestar.

Przedstawiciele Bluestar spotkali się z członkiem rady Southampton City Council, Jacqui Rayment, aby świętować uruchomienie nowej usługi autobusowej.

Nowa trasa obsługuje wschodnią część miasta co 15 minut między 7 rano a 19 wieczorem od poniedziałku do soboty oraz co 30 minut w niedzielę.

„Bluestar 19 zapewnia mieszkańcom większy wybór, po tej stronie Southampton – bez względu na to, czy dojeżdżają do pracy, robią zakupy lub odwiedzają znajomych” – powiedział Andrew Wickham, dyrektor zarządzający Bluestar. „Opracowaliśmy trasę w oparciu o życzenia klientów i schematy podróży – a trasa będzie obsługiwana przez nasze nowe jednopokładowe autobusy z bezpłatnym WiFi, ładowarkami USB i z najnowszym silnikiem Euro 6 o niskim poziomie emisji.

Bluestar 19 jest objęty promocyjną miejską strefą taryfową operatora, więc pasażerom przysługuje tygodniowy bilet w wysokości zaledwie 8 funtów – co daje im dostęp do innych tras Bluestar, w tym 7, 16, 17 i 18.

PoprzedniChłopiec w wieku zaledwie 11 lat, oskarżony w sądzie o 25 przestępstw
NastępnyMężczyzna z Southampton oskarżony o morderstwo po tym, jak kobieta została zadźgana nożem